Snakeroot Hicri Bozdağ’a konuk oluyor!
03 Mar. 2014

Snakeroot Hicri Bozdağ’a konuk oluyor!


Snakeroot bu akşam Türkiye Rock / Metal camiasına yaptığı değerli katkılarıyla bilinen, müzisyen dostu, ünlü program sunucusu Hicri Bozdağ’ın hazırlayıp, Onaon Cafe’den canlı olarak sunduğu Rock Station radyo programına konuk olacak.  Grubun vokalisti Bülent Çallı ve gitaristi Serhan Akalın Hicri Bozdağ’ın sorularını yanıtlayacak ve Türkiye’nin önde gelen müzisyenlerinden Cenk Eroğlu prodüktörlüğünde kaydedilen çıkış albümleri “Downtown to Ghetto” hakkında konuşacaklar.

Piyasaya çıktığı günden bu yana yabancı müzik eleştirmenlerinden övgüler alan, başta İngiltere olmak üzere ABD, İspanya, İskoçya, İsveç, Almanya, Hollanda, İngiltere, Belçika, Norveç’te yayın yapan radyolar ve birçok internet radyosunda sıklıkla yayımlanan ve bazılarınız hatırlayacağı gibi benim İngiliz yazarım Martin’den 5 /5 alan albümlerinin arkasındaki başarı hikâyelerini dinlemek isterseniz bu yayını sakın kaçırmayın. Ankara’daysanız programa bizzat katılabilir ya da  yayını Radyo Vizyon’dan takip edebilir, sorularınızla siz de eğlenceye katılabilirsiniz!

Grup 5 Nisan 2014 Cumartesi akşamı Ankara’da IF sahnsinde bir de konser verecek.
Akşam görüşmek üzere!
Lady Obscure

Konser etkinlik sayfası

Martin’in albüm incelemesi
Benim albümdeki favori parçalarım

http://snakeroottheband.com/
www.facebook.com/snakeroottheband
www.youtube.com/snakeroottv
www.twitter.com/snakerooteocks
www.reverbnation.com/snakeroottheband
info@snakeroottheband.com


About the author

LadyObscure
I find bands and albums like me; obscure... I see that which others do not and make them obscure no more; I hear that which others do not and let people hear what I hear; I am the conduit through which the light of a million stars unleash to make the poor, incomplete human soul whole again in perpetual ecstasy... I am the music freak extraordinaire... I am obscure... and that's Lady Obscure for you... Nem Nol

Create your badge

About the author

Tags

Related posts

I’ve decided on my TOP 3  SNAKEROOT songs!
I’ve decided on my TOP 3 SNAKEROOT songs!
23/01/2014 - 0 comment


Leave a Reply

* fields required