Specials Türkçe İçerik

Çankaya’nın ŞİŞmanı İŞÇİ dÜŞmanı

Komiksiz yazı- ben didaktik olmak için doğmuşum uvvv beybeeee

Sevgili okuyucu kitlem, miyomlarım, poliplerim, smear testi sonucu ortaya çıkanlarım, canlarım, aşkitolarım, beni var edenlerim. Böyle giderse Hulki Cevizkabuğu yanaşması nasıl oluyormuş anlayacağım. Hatta konuyu yerinde inceleyebilmek için o televizyon kanalı senin bu kanal benim arz-ı endam edeceğimden korkmaya başladım. Tamam be, okuduğunuz, zaman ayırdığınız için çok teşekkür ederim de benden daha fazla bir şey beklemeyim, en nihayetinde sizde etten sinirden yapılma canlılarsınız, ne de olsa insansınız o yüzden çok yakın ilişki beklemeyin benden. İlk kez body worlds sergisine gittiğimde, ya tabi ne sandın topraaaam aşırı kültürlü bir insanım ben sergiler, konserler, şiyir dinletileri beni bulacağınız mekanlardır hahayt. Yok lan, işte bir ketenpere sonucu sergiye gittik bir arkadaşımla, o ara nasıl olduysa yolum Bizans surlarına kadar düşmüştü yani İstanbul, yoksa kesin Kayseri açıklarında da Bizans surları vardır, konuyla ilgili bilgisi olanlar bik bik etsin işte her şeyi ben organize edemem. Kayseri dört tarafı suyla çevrili kara parçası demektir! Şimdi Steve Hogarth abinin sesinden bence yeni Marillion’u dinliyorum, Brave ve Afraid of Sunligth albümlerine taparım ama nedense Fish (Derek Williams Dick) sonrası döneme gereken önemi vermediğime mahcup iki gündür ders çalışıyorum. Ama ne yalan söyleyeyim so here I am… ile giren script for a jesters tear’ ın play tuşuna basmamak için kendimi zor tutuyorum. Neyse sizin beyin sağdan sağdan akmaya başlamadan, sergiye geri döneyim, tabii ilk aklıma at ve zürafanın mal varlığı geliyor hatta zürafa ata iki boy fark atmış gibi porno sektörüne selam çakalım. Abi bildiğin suşiyiz lan biz, Muazzez İlmiye Çığ’dan Mahsun Kırmızıgül’e kadar tüm insanlar aslında Starcrafttaki zerglerden çok da farklı değilizdir hani, bu arada starcraft, diablo yımışak karnımdır. Hello my friend stay a while.. ya da not enough mana sesleriyle doludur şu beyin kıvrımlarım neredeyse tamamı. Hatta blizzard firmasına 2000li yılların başında Türkiye’de oyunlarınız hack ediliyor, biz bir hukuk firmasıyız falan diyerek mail göndermiştik vidanjör hazretleriyle birlikte. Blizzard ağabeyleri bizi ciddiye almış company profaylınızı yollayın falan dediler bizde hemen company profayl neymiş huleyn diyerek gogollamıştık, yani şimdikinden daha salaktık emin olun.

“Marillion candır öpülesi elleri vardır” slow

Neyse gereken malzemelerimiz hazır olduğuna ve yeterli goygoy oranına ulaştığımıza göre sizlere birkaç pratik önerim olacak. Aslında ondan önce size sürpriz yapıp bir camii avlusundan seslenmek isterdim ama bu şimdilik mümkün değil halk buna hazır değil kısaca. Ben politikaya atılacağım ona karar verdim. Ee tabi politikacı olmanın gereken hiçbir özelliğine sahip olmadığım göz önüne alınırsa başarılı olacağıma kesin gözüyle bakıyorum.

Şimdi ajandamdaki en önemli birkaç maddeyi sizlerle paylaşmak istiyorum. Mesela, kadına yönelik şiddet. Ulan kadına yönelik şiddet haberlerinin yayınlamadığı herhangi mecra yok her yerde yok eski eşinin sözünü kesti, yok efendim arabasına pompa düzeneği yerleştirdi, boşanma aşamasındaki karısının yüzüne ketçap sıktı falan gibi gerçeklerini yazıp hepimizin asabını bozmak istemediğim bu önemli konuyu iktidara geldikten sonra enfes bir şekilde çözmeyi vaat ediyorum. Nasıl mı? Ya senin ağzından çıkan bu sözler acaba kulağıma ulaşıncaya kadar havada neler yapıyor yaaa benim atalarım hep politikacıydı.

Bu olayların bu kadar gündemi meşgul etmesine gerek var mı? Şöyle efendim Auschwitz gibi 3+L salonlu birkaç kompleks yapsak bütün kadınları içine soksak da toptan yok etsek bu sorunların hangisi yaşanır, sorarım size kaç Dakka aaaaaa robotlar insanların yerini alsın mı almasın mı? Bütün kadınları yok etsek dünya inanılmaz bir yer haline döner. Düşünsenize Taliban uğraşacak bir şey bulamaz İran’ın devrim polisleri en fazla yanlış park etmiş araçlarla uğraşır, bokoharam sadece bok ve haramla ilgilenerek günlerini gün ederler walla. Kapitalizmin tam böğrüne şöyle okkalı bir yumruk indirmiş olmaz mıyız? Amazon, Trendyol, Tepsiburada falan 30 saniye içinde iflaslarını açıklar walla, Wallstreet ve bir alana bir bedava kampanyası sayesinde Wallstreet Journal da anında batar, yolda yürürken allıklara, eyelinerlara basa basa yürürüz.

Hem yan etkisi olarak küçük kız çocuklarına da kimse sarkıntılık edemez, af edersiniz tüm erkekler olarak birbirimize geydirir nihayet rahata ereriz. Bakın tek bir parametreyi değiştirerek nasıl bir domino etkisi, kelebek etkisi yaratabiliyorum. Lütfen beni ayakta alkışlamayın ben hizmet etmek için yaratılmış bir organizmayım. Hem sonra kadınlar olmadığı için ne şarkı, ne siir, ne de uzun uzun yazılmış edebi eserler olacak. Düşünsenize Romeo ve Nihat, Kerem ile Hakkı, Lütfi ile Mecnun efsane olmaz mı? İlaç sektörü cilt sıkılaştırıcı, kaldırıcı yerine bütün enerjisini çükobirlik için kullanacak. Nihat Hatipoğlu gibi ulema zikebileceğimiz aile fertleri konusunda yarı işgücünden tasarruf edebilecekler, denizde kıblemizi nasıl buluruz, Ay da cima gibi konulara daha çok eğilebilecekler. Öyle Jason Moma, Brad Pitt gibi adamlara yolda yürürken rahatça omuz atıp ne bakıyon la ne var la yapraam falan diyebileceğiz. Evrimde istediğimiz kadar geriye gidip kakalarımızla duvarlara yazı yazabileceğiz, bir nevi mutluluğun resmi Abidin. Ya birde sikimsonik, bir bardak su içmesi günler süren dürrük diziler olmayacak, düşünsenize tüm kanallarda araba yapım belgeselleri, tamirat püf noktaları, 2. Dünya savaşı diaromaları nasıl yapılır, vahşi kaplan saldırısında ne şekilde ölmek makbuldür kavlinden binlerce bilgi sağanak şeklinde yağacaklar. Ay topumun kırıldı, mehmeeeeeeet kavanozun kapağı sıkışmış, gelirken bana orkid alır mısın ya bu değiiiil ben gece koruması istemiştiiiim iwrençsin gibi dişi yakarışlar hayatımızdan gidecek. Düşünün bir eltimgiller yeni araba almışlar biz ne zaman arabayı değiştireceğiz, Nadire’nin kocası iki ev taksiti ödüyormuş sen daha yat, ya bu spor programlarından ne anlıyorsun, sen Star Wars’ u geçen gün yine izlemedin mi? Aaa yine mi gitar mı aldın? Bu plastik parçası figürlere neden bu kadar çok para veriyorsun? Gibi adamın acunsal enerjisinin ağzına kürek hatta traktörle vurulmasından kurtulacağız. Gerçek özgürlük. Gayri izafi milli hasıla ne demekse o artacak, köprü otoyol geçişleri daha eğlenceli hale gelecek, reklamcılık sektörü bitecek, özlediğimiz taş devri konforuna ulaşacağız. Kimse bana kız vermezler diye düşünemediği için hiç kimse işinde yükselmeye kasmayacak, berberler işsiz kalıp, kadın kuaförleri kendilerini dükkanlarının girişine asacaklar, epilasyon dediğin tek dişi kalmış canavar bitecek hatta sözlüklerden vaj ile başlayan madde bile çıkartılacak ne rahat edeceğiz, hiç kalkınmak, gelişmek için çaba harcamayacağız işte mekan-ı cennet, garden of eden. Eden bulur canım.

Bir diğer önemli madde ise sağlık çalışanlarına yönelik şiddet. Evet evet canım hööööö haaa hooo enee rööö harktuuuuuvvv gibi nidaların yükseldiğini duyar gibiyim. Onları da kuytuda kıstırıp, ışıksız otoparklarda ölmüşlerine kavuşturacağız hiç merak buyurmayın. Tek tek sniperlarımızla indireceğiz, inlerine girip tek tek temizleyeceğiz. Ee zaten kadınları temize havale ederek sağlık çalışanları sektörüne büyük bir darbe indirmedik mi? İntern ile oda da basılmak hemşirelerle grup seks yapmak artık tarih oldu, kalanı da eşekler cennetine yolladık mı süper olmaz mı? Zaten uzun yaşamak değil kaliteli yaşamak gerekmiyor mu beybiler? Eski Roma’daki gibi ortalama ömür 35-40 olsun en verimli çağımızda gideriz bizde delikanlı gibi. Hızlı yaşa genç öl ölünü imam yıkayamasınJ vicdani ret. Hoş o zaman vicdani ret işine girmez imamlarda.

dinledikçe sizi içine alan muhteşem bir şarkı

Neyse bakın iktidarımın ilk birkaç ayında gerek ülkem gerekse de dünya için ne güzel hizmetler eyleyeceğim. Neyse çitalar sıfırdan yüze ortalama 3 saniyede ulaşır bu arada öperim len hepiciğiniz. Kadınlara iyi davranın ama sakın çok şımartmayın sonra kafanıza çıkıyorlar, kadınlar sizde azıcık adam olun lanJ

You Might Also Like

No Comments

    Leave a Reply