Türkçe İçerik

DARKPHASE’DEN 31.YILINDA SÜRPRİZLİ BİR KONSER/PARTİ

31 yılını müziğe adamış Ankaralı veteran thrash metal grubu Darkphase 21 Şubat 2020 Cuma akşamı saat 21:00’de Black’n’Roll’da yeni bir etkinliğe hazırlanıyor. Konser demiyorum zira bu etkinlik onlar için bir konserden ziyade, yeni süprizleri ateşli die hard fanlarına göstermek için bir parti niteliği taşıyor.

1989 yılında kurulmuş, Türkiye’nin ilk thrash metal demolarından birini yapmış, yurt dışında Kerrang ve Metal Hammer dahil olmak üzere sayısız dergi ve radyo programına konuk olmuş, 1996 yılında İngiltere’de solo konser veren ilk Türk metal grubu ünvanını almış, 1994 yılında çıkan Waning Moon, Setting Sun albümleri sadece kaset formatına 5 baskı tüketmiş ve satış rekorları kırmış Ankara’lı thrash metal devi Darkphase’den bahsediyoruz. 

Darkphase, 21 Şubat akşamı saat 21.00’den itibaren sahnede olacak ve kayıtları devam eden albümlerindeki tüm parçalarının yanında, bir de henüz yayınlanmamış yepyeni bir parçalarını çalacaklar. Gecede tabii en önemli husus bu bahsedilen sürprizin ne olduğu 😉 Herkesin merakla beklediği “yeni savaşçı” bu etkinlikte ortaya çıkacak.

Grup 31. yılını yepyeni bir albümle taçlandıracak. Albümde 11 yeni şarkının yanında, Waning Moon, Setting Sun albümünden de sevilen iki parça yer alacak.

Grubun etkinlik için, daha önce de birkaç kez sahne aldıkları, Ankaralı metalseverlerin gözde mekanı Black’n’Roll’u seçmesinin nedeni ise, mekanın sahnesinde sanatçıyla seyircinin arasında neredeyse hiç mesafe olmaması.

Sizi bilmem, ben Tolga Ergin ve Murat Yücel gibi efsane olmuş müzisyenleri izlemek için sabırsızlanıyorum. 🙂
Orada görüşmek üzere,

Lady ObscureYou Might Also Like

No Comments

    Leave a Reply