Concert Reviews and Previews Specials Türkçe İçerik

MADCAP KONSERI

Bu akşam Ankara IF’te MADCAP  konseri varmış!!!

Bu vesileyle sizinle geçen akşam gittiğim konserlerindeki izlenimlerimi paylaşayım.

Izgi’yi yıllardır tanır, sever, takip ederim. Hayatimda oyle bir dönem var ki, Bonus Track olarak haftada 3 kere sahne alsalar, üçüne de giderdim. Kendisi güzel sesi, geniş aralığı, sahane enerjisi ile sahnede  sahnede her daim parlar.

Deniz Sayman da beğendiğim, takip ettiğim müzisyenlerden. Birlikte kurdukları Medcap oldukça başarılı bir proje.
Photo Credit: Serkan Tuna

Geçen akşam konserlerine gittiğimde, konser salonu bir kere ağzına kadar doluydu. Seyirci, o akşam yaşanan aksiliğe rağmen yerinden kımıldamadı.  Tahminimce yaklaşık bir buçuk saat boyunca grubun tekrar sahneye çıkmasını bekledi.

Ilgimi çeken bir diğer konu ise grubun sahneye çıktığındaki enerjisiydi. En ufak bir moral bozukluğu hissedilmedi, sahneye hiçbir şey olmamış gibi çıkmaları bize de yaşadığımız tatsız tecrübeyi anında unutturdu.

Photo Credit: Serkan Tuna

Gruba katılan yeni üyelere de bayıldım: performansları sahne duruşları beraber yarattıkları sinerji bir harikaydı. Bir seyirci olarak çok güzel vakit geçirdim. Inanılmaz çok sevdiğimiz parçaları harika çaldılar. Müthiş keyifli bir gece geçirdim. Ankara’da rock-metal camiasindan cok sevdiğim dostları görmek de ayrı bir tatlıydı.

SONUC: Bu akşam planiniz yoksa atlayın IF’e gidin ve MADCAP dinleyin.

You Might Also Like

No Comments

    Leave a Reply